Loading...
  • Heimdal har valgt vår nye meglerløsning

  • Eiendomsmegler 1 Norge

    har valgt vår nye meglerløsning


Våre produkter


Vår historie

Siden 2003 har vi jobbet med løsninger for eiendomsmeglere. Vår visjon er  å gjøre hverdagen enklere og mer lønnsom for eiendomsmegleren.

Kjerneproduktet frem til 2009 var web2print, produksjonsløsning for grafiske produkter som salgsoppgaver, plakater og direct mail.

I 2009 kjøpte Webtop kildekoden til Notars meglersystem, og ansatte utviklere fra Notars dataselskap. Dette dannet grunnlaget for utviklingen av Webtop Real Estate, en helt ny megler-løsning lansert i 2014, og med de første kundene satt i drift 1.1.2015.

I utviklingen av vår nye meglerløsning har vi hatt egne prosjektgrupper som har bidratt med verdifulle innspill i utviklingen. I tillegg har vi brukt utallige timer på å lytte og å forstå en eiendomsmeglers hverdag. Både i Norge og Sverige.


En helhetlig leverandør



Hjertet i vår meglerløsning kaller vi FLOW. Ganske enkelt fordi alle data flyter sømløst mellom de forskjellige modulene.

Vår CRM tar vare på alle henvendelser fra egne websider, på visning, fra finn, alle intressenter, budgivere, selgere og kjøpere.

Det er en selvfølge at alt skal fungere når du er på farten, både på mobil og nettbrett.

Løsningen er komplett med fullt oppgjørsregnskap og oppdateres i sanntid med forskjellige regnskapssystem som Visma Global / Business.

Business Intelligence er vår statistikkmodul, for den enkelte megler, avdelingslederen og kjedelederen som vil ha siste rapporter oppdatert, NÅ!

Web2publish, der salgsoppgavene og annonsene lager seg selv på få minutter.

Multi access er ganske enkelt tilgang for kjøpere, selgere, budgivere, fotografer og alle andre som har noe med eiendommen å gjøre.

Nøkkelen til suksess er helhetlig integrering av alle moduler. Sømløst og med bruk av moderne teknologi.

Hva vil du fly med? En gammel DC9 eller en Dreamliner?


Support

Supportavdeling er åpen hverdager mellom 08:00 - 17:00.
Ring oss på: 47 61 44 44
Mail oss på: support@webtop.no

 

 



Support

Anna Lampadari
anna@webtop.no
+46 (0)8-583 608 82
Support
Frederik Tellerup
frederik@webtop.no
+46 (0)8-583 806 80
Support
Håvard Storli
havard@webtop.no
21 51 96 11
Support
Joseph Alvaro
joseph@webtop.no
21 51 96 01
Support
Rebecka Nilsson
rebecka@webtopsolutions.se
+46 (0)8-588 086 04
Support

Salg

Peter Nilsson
peter@webtopsolutions.se
+46 (0)40-45 04 60
Salg
Petra Svee
petra@webtopsolutions.se
+46 (0)8-583 608 87
Salg

Utvikling

Balder Ulfeng
balder@webtop.no
Utvikling
Eirik Stub Mo
eirik@webtop.no
Utvikling
Geir Magne Nilsen
geirmagne@webtop.no
Utvikling
Junjun Guo
junjun@webtop.no
Utvikling
Nikolai Hyldmo
nikolai@webtop.no
Utvikling
Øyvind Bollingmo
oyvind@webtop.no
Utvikling
Øyvind Nordli
oyvind.nordli@webtop.no
Utvikling
Rune Abrahamsen
rune@webtop.no
Utvikling
Sebastian Zalewski
sebastian@webtop.no
Utvikling
Shimin Sun
shimin@webtop.no
Utvikling
Tor Arne Gustad
torarne@webtop.no
Utvikling
Tor Arne Holten
holten@webtop.no
Utvikling

Økonomi

Jessica Berglund
ekonomi@webtopsolutions.se
+46 (0)8-583 608 89
Økonomi Sverige
Morten D. Lie
mort@webtop.no
21 51 96 05
CFO

Ledelse

Cathrine Linnestad
cathrine@webtop.no
990 12 317
Avdelingssjef Oslo
Fredrik Jonsson
fredrik@webtopsolutions.se
+46 (0)8-583 608 96
CEO Sverige
Kristoffer Rødseth
kristoffer@webtop.no
412 05 746
CEO Norge

Kontakt oss

OSLO
Webtop Solutions AS,               Boks 5253 Maj., 0303 Oslo
Tlf. 47614444  salg@webtop.no

TRONDHEIM 
Webtop Solutions AS, Abelsgate 5,                       7030 Trondheim
Tlf.  41205746

STOCKHOLM (S)
Webtop Solutions AB, Strandvägen 54,                   193 30 Sigtuna
Tlf. +46 08-583 608 80

MALMÖ (S)
Webtop Solutions AB, Steffensvägen 42 D,                 236 38  Höllviken
Tlf. +46 040-450 460

AARHUS (DK)
Webtop Solutions AS, Viengevej 100,                       DK 8240 Risskov
Tlf.: +45 46 98 64 49

NEW YORK (USA)
H5 Property, 1182 Broadway, 3rd Floor, 10001 New York 
Tel. +1 917 825 2925             bye@h5property.com